Siparişin Teslimat Süresi

emtmakina.com sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini önalanda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Normal şartlarda emtmakina.com 'den yaptığınız alışverişler, onayının sağlıklı olarak alınması halinde Türkiye'nin heryerine 1-3 günü içerisinde anlaşmalı kargolarımız ile ulaştırılmaktadır.
Hafta sonu Siparişleri

Hafta içleri 16:00'dan önce verilen ödemesi yapılmış siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi günü 12:00'dan sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından Salı gününden önce adresinize ulaşmayacaktır. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.
Havale

Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza geçtiği andır.
Alıcı Bilgileri

emtmakina.com 'den vermiş olduğunuz siparişlerde, "Teslimat Bilgileri" kısmında "Alıcı"  kısımları dikkatlice doldurulmalıdır. Siparişlerinizi, belirlediğiniz alıcının kimlik ibrazı karşılığında teslim alınabileceğini unutmayınız.

Hatalı ve Eksik Siparişler

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisi yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal firmamızla irtibata geçiniz.
İade

    İade edilecek ürünler anlaşmalı kargo şirketimiz ile gönderilmelidir.
    Ürün iadelerinde kargo ücretleri müşteriden tahsil edilir.
    Ambalajı yırtık kutusu açılmış, kullanılmış ya da tekrar satılmayacak derecede tahrip edilmiş ürün iadeleri geri alınmaz.
    Teslim tarihinden itibaren 7 günlük süre içinde  faturası ile birlikte iade edebilirsiniz.
    İadeler de varsa ürün eksiksiz ve sağlam olarak gönderme sorumluluğu müşteriye aittir. Müşteri ürünü eksiksiz olarak iade etmemesi durumunda ürün iadesi değerlendirilmeye alınmaz ve tutar iade edilmez.

İptal

Siparişleriniz kargoya teslim edilmeden 0 850 888 1970  nolu telefonumuzdan arayarak veya info@emtmakina.com  e-posta adresine mesaj göndererek sipariş iptal işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Kargoya teslim edilmiş siparişler için iade işlemleri kargodaki ürünlerin geri çağrılmasından sonra yapılabilecektir.